Warszawa

Wola, ul. Obozowa

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Powierzchnia
32,40 m2
Liczba pokoi
1
Cena
324 000 PLN
Cena za m2
10 000 PLN
Piętro
Parter
Liczba pięter
3
Rodzaj budynku
Kamienica
Rok budowy
1954
Numer oferty
1515/1631/OMS

Opis nieruchomości

Mieszkanie po przebudowie , typu studio, w tej chwili duży, kwadratowy pokój jest połączony z kuchnią i przedpokojem. Parter, ale mieszkanie jest jasne, słoneczne i mieści się w zadbanej kamienicy z lat 50-tych, po wymianie instalacji, domofon. Zostają szafki kuchenne. Łazienka z dużą wanną, umywalką i WC. W przedpokoju szafa typu komandor, w której jest pralka. Mieszkanie wysokie. Blisko komunikacja. Bazarek na Kole, blisko też lasek na kole, autobusem 2 przystanki do STACJI METRA Księcia Janusza.
Istnieje możliwość nowej aranżacji mieszkania i przerobienia na 2 pokojowe. Jest założona księga wieczysta. Doskonałe też na biuro., dla Firmy.

Kontakt

Marzena Czapnik

Marzena Czapnik

Telefon:
501-108-055
E-mail:
marzena@anmar.waw.pl
Numer licencji:
2137

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę AnMar s.c. Biuro Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Marzena Czapnik ANMAR z siedzibą przy ul. Okopowa 56 m.165, 01-042 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres marzena@anmar.waw.pl… czytaj więcej