Warszawa

Śródmieście, ul. Chmielna

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Powierzchnia
27,20 m2
Liczba pokoi
2
Cena
510 000 PLN
Cena za m2
18 750 PLN
Piętro
5
Liczba pięter
24
Rodzaj budynku
Apartamentowo-handlowy
Rok budowy
1968
Numer oferty
1587/1631/OMS

Opis nieruchomości

Mieszkanie 2 pokojowe, znajdujące się w jednym z trzech wysokościowców, zbudowanych w latach 60-tych w Centrum Warszawy. Obok Rotundy, kina Atlantic, przy pasażu na tyłach Domów Towarowych Centrum , blisko Pałacu Kultury, stacji metra., Nowego Światu. Zadbany budynek, portier! , dwie windy, ładna klatka schodowa. Duży, kwadratowy pokój jest połączony z kuchnią i tworzy ładną część dzienną, wyjście na balkon i widok na panoramę Warszawy. Jest też mała sypialnia, w której mieści się łóżko i szafa. Duża łazienka; kabina, WC, pralka. Z okien widok na Pałac Kultury. Całość do remontu. Ulica Chmielna, pasaż DT Centrum, to miejsce z mnóstwem sklepów, restauracji, kawiarni.

Kontakt

Marzena Czapnik

Marzena Czapnik

Telefon:
501-108-055
E-mail:
marzena@anmar.waw.pl
Numer licencji:
2137

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę AnMar s.c. Biuro Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Marzena Czapnik ANMAR z siedzibą przy ul. Okopowa 56 m.165, 01-042 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres marzena@anmar.waw.pl… czytaj więcej