Krakowiany

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Powierzchnia działki
2 700 m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Cena
285 000 PLN
Cena za m2
105,56 PLN
Numer oferty
88/1631/OGS

Opis nieruchomości

Działka w miejscowości Krakowiany , na skarpie, z bezpośrednim dostępem do RZEKI i lasu - ok. 100 drzew. W odległości ok. 6 km do Tarczyna, ok. 4,5 km do Woli Mrokowskiej. Na działce są też drzewa owocowe, maliny. W odległości ok. 700 m jest ładne jezioro.
Na działce można zbudować dom parterowy z poddaszem użytkowym. Woda , prąd, gaz. Blisko szkoła, przystanek autobusowy. Jest miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego, teren przeznaczony pod zabudowę, nie może być wykorzystany pod warsztat.
Plus 300 m działki pod drogę w tej cenie. Wymiary 40 x 67 m.
27 km od Warszawy.

Parametry dodatkowe

  • Dostępne w okolicy: Sklep, Las, Jezioro, Rzeka, Szkoła
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus
  • Widok na: Las, Rzeka

Kontakt

Marzena Czapnik

Marzena Czapnik

Telefon:
501-108-055
E-mail:
marzena@anmar.waw.pl
Numer licencji:
2137

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę AnMar s.c. Biuro Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Marzena Czapnik ANMAR z siedzibą przy ul. Okopowa 56 m.165, 01-042 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres marzena@anmar.waw.pl… czytaj więcej