Warszawa

Białołęka, ul. Myśliborska

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Powierzchnia
105 m2
Liczba pokoi
4
Cena
870 000 PLN
Cena za m2
8 285,71 PLN
Piętro
3
Liczba pięter
4
Rodzaj budynku
Niski blok
Rok budowy
2003
Numer oferty
1525/1631/OMS

Opis nieruchomości

Ładne, dwupoziomowe mieszkanie, położone w kameralnym, niskim budynku z 2003 roku. W dobrym stanie, do wprowadzenia. Na I poziomie; część dzienna o pow. 51,5m2, pokój dzienny z wyjściem na dużą 6 m2 loggię, połączony z kuchnią, łazienka (prysznic, WC, umywalka). Na II poziomie, który jest wysoki, bo do 4m, są 3 sypialnie ( 12,14,6m) i duża łazienka z zabudową z trawertynu (wanna ,umywalka, pralka, WC). Wysokość tej części mieszkania do 4m!!!, daje możliwość dodatkowej aranżacji np. antresoli. Mieszkanie jest jasne, słoneczne, okna na 3 strony świata; południe, północ i zachód. Są też okna dachowe. Jest komórka lokatorska. KAŻDY POZIOM Z DODATKOWYM OSOBNYM WEJŚCIEM NA KLATKĘ SCHODOWĄ, więc można podzielić lokal na 2 oddzielne mieszkania.
Dzięki położeniu między Mostem Północnym, a Mostem Grota-Roweckiego, doskonały dojazd do Centrum, też dobry dojazd do metra. Jednocześnie, zielona, spokojna okolica, blisko Wisła, tereny spacerowe i chronionej przyrody wokół Kanału Żerańskiego. W przyszłości, w planach jest budowa Parku Żerańskiego z przystanią kajakową.
Na terenie ogrodzonym, jest miejsce parkingowe.

Kontakt

Marzena Czapnik

Marzena Czapnik

Telefon:
501-108-055
E-mail:
marzena@anmar.waw.pl
Numer licencji:
2137

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę AnMar s.c. Biuro Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Marzena Czapnik ANMAR z siedzibą przy ul. Okopowa 56 m.165, 01-042 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres marzena@anmar.waw.pl… czytaj więcej