Kotorydz

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Powierzchnia działki
11 135 m2
Przeznaczenie działki
Inwestycyjna
Cena
1 670 250 PLN
Cena za m2
150 PLN
Numer oferty
90/1631/OGS

Opis nieruchomości

Działka inwestycyjna, komercyjna , w kształcie trapezu, granicząca z nowo budowaną trasą Trasy S-7, co widać na zdjęciach. Na wysokości działki będzie zjazd z Trasy S 7. Jest to w rejonie Mrokowa, Szczaków, Tarczyna, gmina Piaseczno. Jest prąd, gaz w odległości ok. 1,5 km, wodociąg.
Budowa trasy w tym rejonie ma być zrealizowania do końca 2022 roku. Działka jest zlokalizowana po prawej stronie tunelu, który widać na zdjęciach.
Prostopadle do tunelu jest już droga, teraz jest wylewany asfalt. Rury, teraz składowane i widoczne na zdjęciu są już na terenie sprzedawanej działki.
Jest założona Księga Wieczysta.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Utwardzona

Kontakt

Marzena Czapnik

Marzena Czapnik

Telefon:
501-108-055
E-mail:
marzena@anmar.waw.pl
Numer licencji:
2137

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę AnMar s.c. Biuro Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Marzena Czapnik ANMAR z siedzibą przy ul. Okopowa 56 m.165, 01-042 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres marzena@anmar.waw.pl… czytaj więcej