Warszawa

Praga-Południe, ul. Międzyborska

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Powierzchnia
40,50 m2
Liczba pokoi
2
Cena
450 000 PLN
Cena za m2
11 111,11 PLN
Piętro
3
Liczba pięter
4
Rodzaj budynku
Niski blok
Rok budowy
1970
Numer oferty
1521/1631/OMS

Opis nieruchomości

Mieszkanie 2 pokojowe, z widną kuchnią i z balkonem., z oknami na zieleń. Niski budynek po remoncie i wymianie wszystkich instalacji, nie ma windy. Pokój dzienny można połączyć z kuchnią i stworzyć ładną część dzienną. Kuchnia widna, zostają meble, duża lodówka. W przedpokoju szafy. Łazienka z kabiną prysznicową i kwadratowa sypialnia z dużym balkonem. Mieszkanie w dobrym stanie, do wprowadzenia.! , zostają meble: szafy, szafki kuchenne. Łazienka z oknem , jest kabina prysznicowa, umywalka, pralka. Założona KW. Miejsce dobrze skomunikowane. Jasne, słoneczne, okna południe, zachód, północ.

Kontakt

Marzena Czapnik

Marzena Czapnik

Telefon:
501-108-055
E-mail:
marzena@anmar.waw.pl
Numer licencji:
2137

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę AnMar s.c. Biuro Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Marzena Czapnik ANMAR z siedzibą przy ul. Okopowa 56 m.165, 01-042 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres marzena@anmar.waw.pl… czytaj więcej