Warszawa

Praga-Południe, ul. Siennicka

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Powierzchnia
29,13 m2
Liczba pokoi
1
Cena
339 000 PLN
Cena za m2
11 637,49 PLN
Piętro
1
Liczba pięter
4
Rodzaj budynku
Kamienica
Rok budowy
1952
Numer oferty
1545/1631/OMS

Opis nieruchomości

Mieszkanie położone na pierwszym piętrze, w ładniej kamienicy , przy ul. Siennickiej blisko Grochowskiej. Doskonałe miejsce, blisko komunikacja. Kamienica po remoncie, wymienione instalacje: gaz, prąd, rury c.o., nowe grzejniki, elewacja, w tej chwili jest malowana klatka schodowa. Rozkładowe, z przedpokoju jest wejście do pokój ponad 17 m2, z balkonem francuskim ! ,oddzielnej widnej kuchni i łazienki. Wysokie 2,80. Okna są wymienione, ładny parkiet . Jest założona Księga Wieczysta, można kupić z kredytem.

Parametry dodatkowe

  • Dostępne w okolicy: Szkoła, Centrum handlowe, Szpital, Przedszkole, Restauracja, Bank
  • Komunikacja: Tramwaj, Autobus
  • Widok na: Inne budynki

Kontakt

Marzena Czapnik

Marzena Czapnik

Telefon:
501-108-055
E-mail:
marzena@anmar.waw.pl
Numer licencji:
2137

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę AnMar s.c. Biuro Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Marzena Czapnik ANMAR z siedzibą przy ul. Okopowa 56 m.165, 01-042 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres marzena@anmar.waw.pl… czytaj więcej