Kuligów

ul. Wojska Polskiego

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Powierzchnia działki
763 m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Cena
95 000 PLN
Cena za m2
124,51 PLN
Przeznaczenie działki w planie lub studium
Budownictwo jednorodzinne indywidualne
Numer oferty
85/1631/OGS

Opis nieruchomości

Działka budowlana w Kuligowie na granicy z Stare Załubice. Miejscowość położona ok. 35 km od Warszawy. Teren oczyszczony, przygotowany pod budowę domu. Działka kwadratowa o bokach około 28 metra. Gaz, prąd, woda miejska w ulicy bezpośrednio przy działce oraz studnia na działce. Działka w drugiej linii zabudowy w sąsiedztwie domków całorocznych rekreacyjno mieszkaniowych.
Wjazd na działkę możliwy z drogi wewnętrznej wzdłuż działki. Działka ogrodzona.

Blisko do lasu, placu zabaw, sklepów, ośrodka zdrowia, przystanku autobusowego oraz publicznego kąpieliska przy rzece Bug.
Odległość do zalewu Zegrzyńskiego 5 kilometrów.

ZAPRASZAM DO OGLĄDANIA !!!

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus

Kontakt

Anna Kalwoda

Anna Kalwoda

Telefon:
501-015-214
E-mail:
kalwoda@anmar.waw.pl
Numer licencji:
1819

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę AnMar s.c. Biuro Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest AnMar s.c. Biuro Nieruchomości z siedzibą przy Generała Władysława Andersa 21B lok. 24, 00-159 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres anmar@anmar.waw.pl… czytaj więcej