Kuligów

ul. Wojska Polskiego

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Powierzchnia działki
763 m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Cena
95 000 PLN
Cena za m2
124,51 PLN
Przeznaczenie działki w planie lub studium
Budownictwo jednorodzinne indywidualne
Numer oferty
85/1631/OGS

Opis nieruchomości

Działka budowlana w Kuligowie na granicy z Stare Załubice. Miejscowość położona ok. 35 km od Warszawy. Teren oczyszczony, przygotowany pod budowę domu. Działka kwadratowa o bokach około 28 metra. Gaz, prąd, woda miejska w ulicy bezpośrednio przy działce oraz studnia na działce. Działka w drugiej linii zabudowy w sąsiedztwie domków całorocznych rekreacyjno mieszkaniowych.
Wjazd na działkę możliwy z drogi wewnętrznej wzdłuż działki. Działka ogrodzona.

Blisko do lasu, placu zabaw, sklepów, ośrodka zdrowia, przystanku autobusowego oraz publicznego kąpieliska przy rzece Bug.
Odległość do zalewu Zegrzyńskiego 5 kilometrów.

ZAPRASZAM DO OGLĄDANIA !!!

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus

Kontakt

Marzena Czapnik ANMAR

Telefon:
501108055
E-mail:
marzena@anmar.waw.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę AnMar s.c. Biuro Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Marzena Czapnik ANMAR z siedzibą przy ul. Okopowa 56 m.165, 01-042 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres marzena@anmar.waw.pl… czytaj więcej