Janki

ul. Wspólna

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Typ domu
Wolnostojący
Powierzchnia użytkowa
90 m2
Powierzchnia działki
900 m2
Rok budowy
1990
Liczba pokoi
2
Rodzaj ogrzewania
Gazowe
Ogród
Tak
Materiał
Cegła
Numer oferty
121/1631/ODS

Opis nieruchomości

Nieruchomość mieszkalno-usługowa, położona w Jankach. Na działce o powierzchni 900 m2, jest dom mieszkalny i 2 budynki warsztatowe. Wjazd od Alei Krakowskiej. Dom mieszkalny, wolno stojący, ma pow. ok. 90 m2, parterowy , wykończony nowocześnie, w wysokim standardzie, składający się z dużej części dziennej; salonu połączonego z kuchnią, z kominkiem i z wyjściem do ogrodu. 1 sypialni i łazienki. Są plany rozbudowy domu, nadbudowy piętra. Dom mieszkalny jest położony między budynkami gospodarczymi, więc w mieszkaniu cicho, mały, zielony ogródek.
Na działce znajdują się jeszcze 2 budynki , o pow. 170 m2 i 110 m2, w których prowadzona jest DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA. W budynkach znajdują się biura, pokoje socjalne, HALE WARSZTATOWO-MAGAZYNOWE, w tym jedna z kanałem. Budynki warsztatowe, wynajmowane, przynoszą dochód.
Blisko , Centrum handlowe w Jankach, IKEA.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Utwardzona

Kontakt

Marzena Czapnik

Marzena Czapnik

Telefon:
501-108-055
E-mail:
marzena@anmar.waw.pl
Numer licencji:
2137

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę AnMar s.c. Biuro Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Marzena Czapnik ANMAR z siedzibą przy ul. Okopowa 56 m.165, 01-042 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres marzena@anmar.waw.pl… czytaj więcej